banner seokod.pl

Prawdziwe pierścienie tensorowe

Dodano: 1 tydzień 3 dni temu

Sklep Tensorowe.pl posiada w swojej ofercie pierścienie tensorowe, generatory oraz różdżki. Wszystkie te produkty są dostępne w naszym sklepie internetowym. Zapraszamy także na  stronę internetową w celu powiększenia swoich informacji na temat pierścieni mocy.


Nadrzędnym celem pierścieni tensorowych było wykorzystanie mocy subtelnych i przyspieszenie przemian rzeczywistości w Matrycy Energetycznej. W zależności od rodzaju pierścienia – możliwa staje się dynamizacja procesów w wyselekcjonowanym z obszarów Twojego życia, zaczynając od zdrowia, po przemian osobistych oraz polepszenia sytuacji finansowej. Zasady dotyczące delikatnej energii da się utożsamiać z ideami fizyki, łamiące czas oraz przestrzeń. Oznacza to, że człowiek ma prawo kierować obiegiem tej energii przy pomocy zamiaru oraz, że interakcja jest realna nawet na sporą odległość. Wynika z tego, iż nie trzeba mieć przy sobie pierścienia, by się z nim na odległość, czyli telepatycznie połączyć, by poprawiał nasze świadome działania.


Okazuje się, że pierścienie tensorowe są narzędziem użytkowanym przez ludzi praktykujących metodę dwupunktu, umożliwiając w ten sposób połączenie techniki z duchowością, oraz podkreślając obecny w naturze – dualizm. Matryca Energetyczna jest to ogromne pole potencjału świadomości (pole kwantowe), które zostało przedstawione przez Richarda Bartletta, pozwalające oddziaływać na wszystkie elementy Twojego egzystowania. Korzystanie z tego pola morficznego o olbrzymim potencjale informacyjnym daje możliwość przemiany dotychczasowych wzorców zdrowotnych, miłosnych, finansowych oraz stanów umysłowych i emocji. 

Podobne wpisy

Komentarze